کد خبر : 104476
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱:۱۵

دادستان عمومی و انقلاب دهدشت معرفی شد

دادستان عمومی و انقلاب دهدشت معرفی شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه ضمن تبریک به “عبدالله سعادتیان” در سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه از زحمات “فرشید روشندل” دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان کهگیلویه تشکر کرد. “مجید کرمی” ضمن تبریک عید سعید مبعث، عید باستانی نوروز و همچنین اعیاد شعبانیه، آرامش، امنیت و سلامت را نعمت های ارزشمندی برشمرد

دادستان عمومی و انقلاب دهدشت معرفی شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه ضمن تبریک به “عبدالله سعادتیان” در سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه از زحمات “فرشید روشندل” دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان کهگیلویه تشکر کرد.

“مجید کرمی” ضمن تبریک عید سعید مبعث، عید باستانی نوروز و همچنین اعیاد شعبانیه، آرامش، امنیت و سلامت را نعمت های ارزشمندی برشمرد و افزود: ارزشمندی آن برای مردم زمانی آشکار می شود که این نعمت ها از بین بروند.

وی همچنین ارتکاب جرم و شرارت، ازسوی افراد و گاهی حوادث پیش بینی نشده را از عوامل برهم زدن آرامش و امنیت مردم دانسته و اظهار کرد: در مورد اخیر انسان های قانون گریز می توانند عامل تشدید کننده رنج و بی نظمی در جامعه باشند.

رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه ضمن بیان ضرورت برخورد قاطع با عاملین بی نظمی و تشدید کننده رنج و سختی های مردم در شرایط شیوع ویروس ناخوانده کووئید ۱۹، بر تعامل و همراهی همه ی دستگاه ها درمقابله با این پدیده بیان کرد: دستگاه قضایی خصوصاً دادسرا و دادستان به عنوان پیشانی دادگستری، با ورود مؤثر و تذکر و درصورت ضرورت، برخورد قاطع باعاملین تشدید رنج و سختی خواهند کرد.

کرمی به برهم زنندگان آرامش و امنیت روانی مردم، تذکر داد و تأکید کرد: افرادی که از طریق درج اخبار و اطلاعات نادرست در فضای مجازی اقدام می کنند و یا کالاهای بهداشتی را احتکار می کنند، بدانند دادگستری شهرستان پیگیر بوده و بیش از گذشته با مخلین برخورد خواهد کرد.

وی از مسئولان شهرستان خواست درشرایط سخت فعلی پای کار باشند و با سهل انگاری باعث تشدید بحران نشوند.

رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه از زحمات فرشید روشندل دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان کهگیلویه تشکر کرد و گفت: این همکار قضایی اخلاق مدار، صادق، پاک دست، مسئولیت پذیر و قاطع بودند و در بحث حقوق عامه از جمله بهداشت عمومی، جاده ها، انتخابات و موضوع ثبت متمرکز در دادسرا و به لحاظ کمی و کیفی و سیستمی عملکردی قابل قبول ارائه دادند و در برخورد با جرایم خشن از جمله نزاع‌های دسته جمعی و شرارت‌ها، قاطعیت به خرج داده و در زمینه نظارت بر زندان و مساعدت به زندانی و خانواده آن ها از طریق انجمن حمایت از زندانیان تلاش‌های ارزشمند و موثری داشتند، و انتصاب ایشان در سمت مدیریت حفاظت اطلاعات دادگستری استان را تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت دارم.

کرمی ضمن تبریک به “عبدالله سعادتیان” در سمت دادستان عمومی و انقلاب دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه، آشنائی با شرایط منطقه و مردم، دارا بودن تجربه قضایی مفید، مدیریت وی را مدیریتی موفق و اثرگذار پیش بینی کر و از رئیس کل محترم دادگستری به دلیل انتخاب این گزینه جهت تصدی دادستانی مرکز شهرستان کهگیلویه تشکر کرد.

وی از سعادتیان به عنوان مدعی العموم درخواست کرد باتوجه به شرایط فعلی و ورود ویروس کووئید ۲۰۱۹ خواهان برخورد قاطع با انتشاردهندگان شایعاتی که آرامش مردم راهدف قرار داده اند وهمچنین احتکار کنندگان کالاها و اقلام بهداشتی دراین شرایط حساس شدند و با توجه به اینکه شروع دادستانی در دوران سخت بیماری کرونا بوده و اینکه سلامت و امنیت روانی جامعه حائز اهمیت بوده، خواهان ورود دادستانی از جهت حقوق عامه و تذکر به مسئولین متولی سلامت و تهیه کالاهای ضروری و درصورت سهل انگاری، برخورد درچارچوب مقررات شد.

رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه با توجه به شرایط سخت جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه آمریکا و همچنین نام گذاری سال جدید ازطرف مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید و اهداف دستگاه قضایی که باید سیاست های قضایی به سمت جلوگیری ازتوقف چرخه تولید هدایت شود و استفاده از ظرفیت قانونی دربرخورد با عاملین تعطیلی کارگاه ها وکارخانه ها، از دادستان جدید خواستار اقدام اثرگذار در این موارد شد.

کرمی اظهار کرد: برخورد با مجرمان خطرناک و حرفه ای و اشرار، تعامل با اعضای شورای تامین و استفاده از ظرفیت همکاران قضایی درمجموعه، می تواند در ایجاد عدالت اجتماعی که از اهداف کلان دستگاه قضایی می باشد، مؤثرند.

سعادتیان دراین نشست ضمن تبریک عید باستانی نوروز و اعیاد شعبانیه از زحمات فرشید روشندل دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان تشکر کرد و گفت: تلاش می شود درسایه همدلی و همکاری مجموعه همکاران محترم قضایی و اداری، مردم آرامش خاصی داشته باشند و با سرلوحه قراردادن فرمایشات ریاست قوه قضاییه ضمن حفظ استقلال قضائی و قانون مداری با مخلان نظم و امنیت برخورد جدی و قاطع کنیم تا جایی که جامعه برای مردم امن و برای مخلان نظم و امنیت ناامن شود.

دادستان عمومی و انقلاب دهدشت با بیان وظیفه ی دادسرا که رسیدگی به شکایات، تظلمات و کشف جرم است، تصریح کرد: اگر در دادسرا به پرونده ها با دقت و سرعت رسیدگی شود، همکاران قضایی ما در دادگاه ها با فراغ بال بیشتر رسیدگی کرده وکیفیت آراء صادره ارتقاء خواهد یافت.

سعادتیان با بیان این که در دادسرا سعی و تلاش بر کاهش ورودی پرونده ها خواهد بود، اظهار کرد: به یاری خداوند، پس از رفع موانع بیماری کرونا، به منظور استفاده از ظرفیت ریش سفیدان و متنفذین شهرستان، درجهت استقرار فرهنگ صلح و سازش و کاهش ورودی پرونده ها، جلسه ای با این عزیزان برگزار خواهدشد.

وی با اشاره به حفظ جایگاه و اقتدار دستگاه قضایی، ضمن تعامل با شورای تأمین و شورای اداری شهرستان عنوان کرد: در راستای حفظ حقوق عامه درتمامی زمینه ها، اقدامات ادارات مختلف رصد و درصورت تخطی از قانون، تخلف و سهل انگاری شخصاً پیگیری و نتیجه نیز به اطلاع مردم خواهد رسید.

دادستان عمومی و انقلاب دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه افزود: جهت جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا، همراهی و همکاری شبانه روزی با شورای سلامت خواهیم داشت و دستورات قضایی لازم و به روز دراین زمینه صادر خواهد شد.

سعادتیان دستوری قضایی در خصوص خودروهای با پلاک غیر بومی صادر کرد و ادامه داد: از شورای سلامت، نیروهای نظامی و انتظامی می خواهم تا درجهت کنترل این بیماری و جلوگیری از شیوع بیش از پیش آن از ورود مسافران و گردشگران به شهرستان جلوگیری شود و چنانچه مسافری به شهرستان وارد شود، ضمن برخورد قانونی، خودروی وی را تا رفع کامل بیماری کووید ۱۹، توقیف کنند، چرا که درشرایط فعلی تأمین امنیت روانی و سلامت جسمی مردم شریف شهرستان در اولویت قرار دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد، در این نشست با پیشنهاد رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و موافقت رئیس قوه قضائیه، “عبدالله سعادتیان” به عنوان دادستان عمومی و انقلاب دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه معرفی شد.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت یاب خریدینو

کلینیک روانشناسی عباس نادر

پشتیسار

سایت مدیر اکسپرت

خرید انکودر

زيرنويس سريال

همه چیز درباره خرید رپورتاژ آگهی

شیشه خودرو تهران

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز